REKLAMA

Aktualności, Gospodarka

Wbili łopatę pod KFC

Opublikowano 20 lipca 2018, autor: bj

Ciężarówka, koparka, tymczasowy płot, kilku pracowników i pierwsze wykopy – tak wygląda plac budowy pod restaurację KFC w Żarach, która stanąć ma obok McDonald`sa.

Tymczasowe ogrodzenie, wykopy i ciężki sprzęt pojawiły się na placu budowy sieciowej restauracji pod szyldem KFC. Stanie ona przy ul. Katowickiej, u zbiegu z ul. Moniuszki, obok McDonald`sa. Na razie prowadzone są prace ziemne. Wykonawcą robót jest firma Sentra z Puszczykowa, która świadczy kompleksowe usługi deweloperskie i remontowo-budowlane. Specjalizuje się w budowie pod klucz obiektów użytkowych, takich jak stacje paliw, myjnie samochodowe, hale magazynowo-biurowe czy handlowe. Inwestorem jest żarski przedsiębiorca działający w sektorze paliw i jednocześnie właściciel działki.

 

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 282

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »