REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Na co pójdzie milion?

Opublikowano 20 lipca 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Mieszkańcy Żar zagłosowali i zdecydowali, na co zostanie wydany 1 milion złotych w przyszłorocznym budżecie obywatelskim. My już wiemy. Podajemy wyniki.

977 tys. zł w 2019 roku zostanie wydane w ramach budżetu obywatelskiego. Swój głos oddało 8 tys. 873 mieszkańców miasta, każdy mógł zagłosować tylko na jedną propozycję.

Koty pobiły konkurencję

230 tys. zł mieszkańcy zdecydowali się przekazać na budowę „Kociarni”. Swój głos na ten projekt oddało 2 tys. 258 mieszkańców. Obecnie w żarskim schronisku dla bezdomnych zwierząt nie ma miejsca dla kotów. W przyszłym roku w „Kociarni” będzie mogło zamieszkać 30 kotów. To był pomysł zgłoszony przez Żarskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt „Aport”.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 312

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »