REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Myśleliśmy, że to pyton!

Opublikowano 20 lipca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Mieszkańcy Przecławia (gm. Niegosławice) wystraszyli się, gdy spod kredensu wypełznął pokaźnych rozmiarów wąż. Myśleli, że to słynny na całą Polskę pyton.

Niechciany gość w domu Wolaków pojawił się w sobotę, 14 lipca.

– Odpoczywaliśmy z 9-letnią wnuczką po obiedzie w pokoju, gdy nagle synowa wrzasnęła  w kuchni: „Tu jest wąż!” – opowiada Marek Wolak. – Od razu z żoną ruszyliśmy do kuchni. Synowa o mało nie umarła na zawał. Wąż musnął jej nogę, po czym spod wykładzin opartych o ścianę, wpełznął pod kredens. Schował się w rogu i nie chciał wyjść. Nie wiedzieliśmy, co to za gatunek. Czy jadowity, czy nie. A może to ten pyton, co cała Polska go szuka? – zastanawialiśmy się. Ja też byłem siny, zrobiła się panika w domu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 260

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »