REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Będzie po staremu

Opublikowano 20 lipca 2018, autor: TR

Cała ulica Przemysłowa w Lubsku będzie dwukierunkowa – taki jest efekt poniedziałkowego (16 lipca) spotkania przedsiębiorców z władzami gminy i powiatu.

W spotkaniu uczestniczyli starosta żarski z pracownikami, przedstawiciele Urzędu Miasta w Lubsku, radni oraz właściciele sklepów i firm zlokalizowanych przy ul. Przemysłowej, a także taksówkarze.

– Starostwo ma zatwierdzić plan organizacji ruchu na przebudowywanej ulicy. My mamy parę uwag, ponieważ wpłynęły do nas głosy przedsiębiorców, wskazujące, że ruch jednokierunkowy na początku ul. Przemysłowej z kierunku od ul. Reja będzie utrudniał funkcjonowanie istniejących firm – poinformował starosta Janusz Dudojć. Przy czym zastrzegł: – Ale decyzja należy do inwestora, czyli władz Lubska.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 258

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »