REKLAMA

Kronika policyjna

Śmierć na placu zabaw

Opublikowano 13 lipca 2018, autor: nk

Do tragedii doszło na placu zabaw Guliwer w parku przy al. Jana Pawła II w Żarach. Podczas zabawy z wnuczkami zmarł Sylwester Grześkowiak (?67 l.).

Był wtorek, 10 lipca, wczesne popołudnie.

– Tato wrócił z pogrzebu kolegi z Dekory, zjadł obiad i zabrał na plac zabaw wnuczki, które przyjechały do niego na wakacje. Już nie wrócił – opowiada Radosław Grześkowiak, syn zmarłego pana Sylwestra.

Tragedia wydarzyła się około godz. 14. Dziadek umierał na oczach wnuczek, 10-letniej i 8-letniej. Dziewczynki były bardzo dzielne, wezwały pomoc.

– Chciał pokazać dziewczynkom, jak się zjeżdża na zjeżdżalni linowej. Zszedł z niej i się przewrócił. Ostatnie słowa, jakie wypowiedział, to „O Boże” – ze łzami w oczach mówi syn zmarłego.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 235

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »