REKLAMA

Kultura, Oświata

Szkoły czekają na uczniów

Opublikowano 13 lipca 2018, autor: Justyna Bareła

Do 7 sierpnia trwa nabór uzupełniający w szkołach ponadgimnazjalnych. W każdej ze szkół publicznych w naszym regionie są jeszcze wolne miejsca.

W Żarach najwięcej miejsc w technikach, po 90, zaplanowano w Zespole Szkół Ekonomicznych i Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych. W Ekonomiku jest jeszcze 8 miejsc – po jednym w technikum organizacji reklamy, technikum informatycznym oraz technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, 2 w technikum ekonomicznym, a 3 w elektronicznym.

Największą zmianą w Ekonomiku jest to, że w szkole nie ma naboru do liceum ogólnokształcącego.

– W mieście jest już jedno liceum ogólnokształcące, więc takie ogólne klasy w innej szkole nie są potrzebne – tłumaczyBartłomiej Kubiak, naczelnik wydziału edukacji w Starostwie Powiatowym.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 415

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »