REKLAMA

Praca

Tu czeka praca

Opublikowano 13 lipca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Młodszy asystent do kontroli sanitarnych i nadzoru nad rejestrami znajdzie pracę w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Żarach. Pracownika biurowego zatrudni firma „Minowa Metal” w Żarach. Ofertę dla magazyniera-kierowcy ma Przedsiębiorstwo Handlowe „Cytrus” z Żar. Kierowców aut o masie powyżej 3,5 tony zatrudni żarski PKS, w firmie potrzebny jest też mistrz zmiany m.in. do nadzoru nad prawidłowym wykonywaniem napraw i organizacji pracy warsztatu. Księgowa znajdzie pracę w biurze rachunkowym „Karan” w Żarach. Dwóch stolarzy zatrudni Zakład Stolarski „Dara” w Żarach. Trzech sprzedawców do pracy w żarskim „Netto” rekrutuje Firma Handlowa „Sobkowiak”.

Do fryzjera i do banku

Dwóch pracowników produkcji szuka Zakład Ceramiki Elewacyjnej „Gołowczyński” w Żaganiu. Sprzedawcę zatrudni masarnia „Motyka” w Żaganiu, a doradcę klienta – bank Credit Agricole w Żaganiu.

Pięciu sprzedawców zatrudni lubska „Biedronka”. Zarząd Dróg Wojewódzkich do pracy w Lubsku szuka majstra obwodu drogowego. Elektromonter, 10 szlifierzy metali i spawaczów oraz 2 malarzy proszkowych znajdzie pracę w firmie „Oskar” w Lubsku. Fryzjera szuka Studio Paznokci i Fryzur Beaty Stolarczyk w Lubsku.

W wojsku i sklepie

Dwie szwaczki zatrudni firma „Martpol” w Szprotawie, a 20 pakowaczy ręcznych – agencja pracy „Emat”. Nauczyciel wspomagający potrzebny jest w Szkole Podstawowej w Miodnicy. Ekspedientka potrzebna jest do piekarni „Amadeo” w Iłowej. Dwóch kasjerów, sprzedawców zatrudni sklep „Dino” w Iłowej. Stacja paliw „Shell” w Brodach poszukuje pracownika obsługi.

Napisz komentarz »