REKLAMA

Sport

Koniec wakacji dla pilkarzy

Opublikowano 13 lipca 2018, autor: Małgorzata Fudali Hakman

Piłkarze mieli krótkie wakacje. Nasze drużyny po dwutygodniowej przerwie wznowiły treningi.

Pierwsza (6.07) na boisko wbiegła Unia Kunice, której udało się utrzymać w okręgówce. W Kunicach nastroje raczej optymistyczne i prezes Rafał Ciesielski jest dobrej myśli.

– Z jednej strony była to wiadomość fajna z drugiej strony: Co tu teraz zrobić? Na razie próbujemy. Najważniejsze to nie stracić tych zawodników, których mamy obecnie. Dobrze byłoby jeszcze wzmocnić ten zespół i myślę, że byłoby wtedy dobrze. Jeżeli spada tylko dwa zespoły to trzeba dać pograć tym młodszym zawodnikom, żeby się ogrywali i nie czuli presji. To klub amatorski i każdy gdzieś pracuje. Sądzę jednak, że w tym sezonie nie będziemy mieli problemów z utrzymaniem się – poinformował prezes Unii, Rafał Ciesielski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 249

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »