REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Mają wakacje, a kasę biorą

Opublikowano 13 lipca 2018, autor: jb

Lato – fajna rzecz. Dwa miesiące laby mają dzieci i… większość radnych. Różnica jest taka, że radni dostaną za to pieniądze.

Klawo jest być radnym. Nie dość, że tej funkcji nie pełni się od zmierzchu do świtu, można równocześnie pracować zawodowo, to można też liczyć na dwa miesiące płatnej laby. A dieta bywa niemała, na wakacje pod gruszą wystarczy.

Na próżno szukać w letnim kalendarzu posiedzeń Rad Powiatów w Żarach i Żaganiu, puste są kalendarze radnych z Żagania, Gozdnicy, Brzeźnicy, Wymiarek, Łęknicy, Trzebiela.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 1031

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »