REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Tupet i bezczelność

Opublikowano 06 lipca 2018, autor: Norbert Królik

Z Markiem Czekajło z żarskiej firmy Metal Makowska rozmawiamy o łamaniu przepisów drogowych, żarskiej polityce i starcie w wyborach.

„Regionalna”: Postawił pan swój samochód na środku ronda na ul. Moniuszki, gdzie starostwo umieściło swój pomnik. Dlaczego?

Sama tablica jest sprawą drugorzędną. Tutaj najważniejszy był pomysł szalonego projektanta, który zaplanował pomnik na środku ronda, do którego nie można dojść. Jedyny legalny sposób to dojechać samochodem lub rowerem. Rozmawiałem z kolegami i jedni twierdzili, że mogę tam zostawić samochód, inni byli zdania, że nie i że grozi mi mandat. Zaryzykowałem te 300 zł i w sobotę, 30 czerwca, zostawiłem auto na środku ronda od godz. 14 do 21. Mandatu nie dostałem, mimo że radiowozy tamtędy przejeżdżały wiele razy. Widać policjantom ta akcja też się spodobała.

Co pan sądzi o samym pomyśle radnych i starosty?

Tupet i bezczelność. Wystawić sobie pomnik za życia. To tablica hańby, a nie sukcesu. Starosta się chwali, że to największa inwestycja w jego kadencji, ale czym tu się chwalić? Spartaczone krawężniki, zapadająca się kostka.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 414

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »