REKLAMA

Praca

W szpitalu, szkole i na budowie

Opublikowano 06 lipca 2018, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Psychologa do pracy na pół etatu oraz młodszego wychowawcę potrzebuje Powiatowy Dom Dziecka w Żarach. Ofertę dla  technika informatyka ma 105. Szpital Wojskowy w Żarach. Asystentka stomatologiczna, higienistka znajdzie pracę w „Dental Clinic” w Żarach. Osobę do sprzątania posesji poszukuje Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego w Żarach.

Osoba do pomocy przy załadunku i wyładunku mebli znajdzie pracę w firmie „Gawimex” z Żagania. Cztery osoby, jako operatorzy maszyn przędzalniczych, znajdą pracę w firmie „U Maja” w Żaganiu. Nauczyciela przedmiotów teleinformatycznych oraz języka angielskiego poszukuje Zespół Szkół Technicznych i Licealnych z Żagania. Czterech pracowników ogólnobudowlanych do pracy w Żaganiu może zatrudnić firma „Lux-Tom” z Rosina. Czterech pracowników produkcji zatrudni żagańska „Galwanizernia”. Elektryka, operatora poszukuje spółka Żagańskie Wodociągi i Kanalizacje.

Do sklepu i biura

Specjalista ds. Administracyjno-Gospodarczych potrzebny jest w lubskim Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych.Lider porcesu produkcji znajdzie pracę w firmie „Valuepack” w Szprotawie. Pracownika biurowego poszukuje szprotawska firma „Zisico”

Pomoc nauczyciela do opieki nad dziećmi 3. i 4-letnimi potrzebna jest w Szkole Podstawowej w Olbrachtowie. Dwoje nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz nauczyciel wspomagający znajdą pracę w Przedszkolu w Tuplicach. Nauczyciela języka angielskiego zatrudni Szkoła Podstawowa w Wicinie.

Pracownika produkcji przy malowaniu zniczy może zatrudnić firma „Vitrocolor” w Iłowej. Sprzedawca potrzebny jest do sklepu „U Maja” w Bieniowie. Operatora maszyn sortująco-kruszących do wydobycia żwiru i piasku w Gorzupi Dolnej może zatrudnić spółka Szczecińskie Kopalnie Surowców Mineralnych.

Napisz komentarz »