Awansowały do finału

Opublikowano 06 lipca 2018, autor: hakma

Malwina Nazaruk i Nikola Markiewicz z USA BEACH Volley Lubsko awansowały do finału Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce plażowej.

W zawodach, które były rozgrywane w Nowej Soli, uczestniczyło prawie 200 par z Polski. Siatkarki z Lubska w mistrzostwach województwa zajęły drugie miejsce, a w półfinale stanęły na najniższym stopniu podium, co dało im awans do finału, który odbędzie się w Mysłowicach 18-20 lipca. Będzie to jednocześnie finał ogólnopolskiej olimpiady młodzieży

– W meczu o trzecie miejsce w tie breaku dziewczyny przegrywały już 7-13, ale doprowadziły do remisu, by później zwyciężyć 16-14. Jestem z nich bardzo dumny i mam nadzieję, że powalczą w finale na Śląsku – poinformował trener zawodniczek, Jarosław Rygier.