REKLAMA

Sport

Kochamy ten klub

Opublikowano 06 lipca 2018, autor: Małgorzata Fudali Hakman

Rozmowa z Henrykiem Krzemińskim, prezesem KS Promień Żary, Piotrem Hakmanem- wiceprezesem i sekretarzem klubu i Grzegorzem Tychowskim, trenerem pierwszego zespołu.

Promień Żary walczył w tym roku o awans do 4. ligi. Niestety, mimo pościgu za liderem, nie udało się osiągnąć celu. Żaranie, w ostatnim meczu, przegrali na w Gubinie, 0:1.

 

„Regionalna”: Panie trenerze, trzy tygodnie temu Promień zakończył rozgrywki w klasie okręgowej. Dzisiaj, jak już emocje opadły, może powie pan co dalej z Promieniem?

Grzegorz Tychowski: Na pewno sezon był ciekawy i wymagający. Cel, który sobie postawiliśmy, czyli awans do 4. ligi nie został niestety osiągnięty, ale uważam, że do końca walczyliśmy i tak naprawdę zabrakło jednego meczu. Biorę pełną odpowiedzialność, jako trener za ten wynik i jest mi naprawdę przykro, że się nie udało, ale wierzę, że w następnym sezonie postaramy się i ten cel będzie zrealizowany.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 741

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »