REKLAMA

Gospodarka

Kolej na następne drzewa

Opublikowano 06 lipca 2018, autor: bj

Dalej ciąć drzewa zamierza PKP. Do końca roku pod topór pójdzie co najmniej kilka tysięcy. A pozwolenie mają w sumie na 51 tysięcy drzew!

Wycinka przy ul. Długosza w Żarach to nie koniec usuwania drzew. O tym, że drzewa na szerokości 15 metrów po obu stronach torów mają być wycięte w pień, informuje PKP PLK.

– Wycinka drzew na terenie powiatu żarskiego planowana jest wzdłuż linii kolejowych biegnących z Łodzi Kaliskiej do Tuplic, z Wrocławia do  Gubinka, z Miłkowic do Żar, z  Zielonej Góry do Żar. Wszystkie drzewa rosną w pasie 15 metrów od osi skrajnego toru kolejowego. Nie planujemy nasadzenia nowych drzew – tłumaczy Zbigniew Wolny z PKP Polskie Linie Kolejowe.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 679

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »