REKLAMA

Praca

Dla strażaka, budowlańca i cukiernika

Opublikowano 29 czerwca 2018, autor: jb

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ciastkarz, piekarz, krojczy chleba i kierowca z prawem jazdy kat. B potrzebni są do Ciastkarni-Piekarni Marka Wuttke w Żarach. Ofertę dla monterów konstrukcji stalowych ma przedsiębiorstwo „Metax” z Żar. Sprzątaczka i sprzedawca znajdą pracę w Przedsiębiorstwie „Grodzcy” w Żarach. Trzech operatorów maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury zatrudni firma „WuZET” w Żarach. Osoba do pracy jako rejestratorka medyczna potrzebna jest w Łużyckim Centrum Medycznym w Żarach. Operator urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych znajdzie pracę w „Eximport” w Żarach.

Firma „Coldservie” szuka swojego przedstawiciela do pracy w Żaganiu i okolicach. Łącznie trzech strażaków-stażystów może zatrudnić Powiatowa Komenda Straży Pożarnej z Żagania.

 

 W szkole i na produkcji

Szprotawska firma „Valuepack” może zatrudnić dwóch liderów procesu produkcji. Animatora kultury do prowadzenia zajęć z dziećmi w trakcie wakacji poszukuje Szprotawski Dom Kultury. Brygadzista znajdzie pracę w spółce „Partner” w Wiechlicach.

Osoba do prac biurowych potrzebna jest do piekarni „Anters” z Jabłonowa. Piaskarza zatrudni firma „Podkowa” z Lutola. Nauczyciele języka polskiego oraz języka angielskiego znajdą pracę w Szkole Podstawowej w Przecławiu. Nauczyciele matematyki (z informatyką) oraz języków niemieckiego i angielskiego potrzebni są do Szkoły Podstawowej w Wicinie. Monterzy konstrukcji oraz spawacze, ślusarze o pracę mogą pytać w firmie „Metal House” w Łazie. Dwóch pomocników budowlanych zatrudni firma „Usługi Transportowe-Ogólnobudowlane” Andrzeja Augustyńskiego z Małomic.

Napisz komentarz »