REKLAMA

Aktualności, Kronika policyjna

Komendant na wylocie

Opublikowano 29 czerwca 2018, autor: bj

Komendant żarskiej policji, komisarz Maciej Sałek, stracił stanowisko. Wcześniej bawił się na imprezie, podczas której z okna hotelu wypadł i zmarł szef lubuskich antyterrorystów.

Maciej Sałek,komendant żarskiej policji, znalazł się w grupie 12 oficerów, którzy zostali błyskawicznie odwołani ze stanowisk. Czym podpadli najważniejsi policjanci w województwie?

Zaczęło się od służbowej odprawy lubuskich policjantów – komendantów powiatowych, naczelników i wyższych szarżą funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji. Odbywała się ona w środę, 20.06., w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Rybitwa” w Świnoujściu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 493

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »