REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Milioner z Łęknicy!

Opublikowano 29 czerwca 2018, autor: bj

Do sklepu przyszedł nieświadomy wygranej. Po prostu sprawdzić kupon. Okazało się, że był on wart 6,5 mln zł.

Niemal 6 mln 500 tys. zł zgarnie szczęśliwiec, który kupon lotto wysłał w kolekturze w sklepie Horex przy ul. Granicznej (dawnej XX-lecia) w Łęknicy.

– Najpierw przeczytałam w internecie, że to u nas padła ta wygrana. Niestety, ani ja nie wygrałam, ani nikt inny z pracujących u nas, choć też próbujemy szczęścia – mówi pani Katarzyna, pracownica sklepu.

Sprzedawcy opowiadają, że gracz przyszedł sprawdzić kupon, nie mając świadomości, że wytypował poprawnie 6 cyfr, które zapewniły mu fortunę. A dokładnie kwotę 6 mln 426 tys.  215 zł. Losowanie odbyło się w sobotę, 23.06. Zwycięskie tego dnia numery to 6, 11, 15, 40, 42, 44.

– Przy sprawdzaniu kuponu, na automacie wyższe kwoty się nie ukazują – tłumaczy pani Kasia, która sprawdzała najszczęśliwszy kupon w Łęknicy. Gdy wrzuciła do automatu kupon tego gracza, natychmiast ukazał się komunikat, że ma się on skontaktować z oddziałem lotto. – Tak się dzieje w przypadku najwyższych wygranych – tłumaczy pani Kasia.

– Dotychczasowy rekord w naszej kolekturze to 6 tys. 900 zł. Można powiedzieć, że został pomnożony razy tysiąc – uśmiecha się pani Kasia.

W sklepie słyszymy, że szczęśliwiec jest stałym graczem i systematycznie wysyła zakłady.

– Teraz trafił na kumulację – dodaje personel.

– Nie wszyscy jeszcze słyszeli, że padła tu taka wygrana. Ale część naszych klientów przychodzi, upewnia się i też próbuje szczęścia. My pewnie też dalej będziemy. Może szczęście znów się do nas uśmiechnie? – kończy pracownica sklepu.
Napisz komentarz »