REKLAMA

Sport

Grali na ulicy

Opublikowano 29 czerwca 2018, autor: jb

Przez dwa dni (23-24.06.) w Iłowej można było śledzić rozgrywki w turnieju CTP CUP Street Socker, czyli ulicznej odmiany piłki nożnej.

Na Placu Wolności zbudowano specjalne boisko, drużyny grały po dwie połowy, każda po 5 minut.

W sobotę rywalizowały dzieci. W kategorii Skrzatów (6-7-latków) najlepsza okazała się drużyna UKS Czarni Żagań, która wyprzedziła IFS Żary i Piasta Iłowa.

Wśród Żaków (8-9 lat) najlepsza była drużyna Łużyce Lubań, drugie miejsce zajęli chłopcy Sparty Grabik, trzeci był Piast Iłowa.

W kategorii Orlików (9-11 lat) najlepsi byli piłkarze z UKS Czarni Żagań, za nimi uplasowali się COMT 2012 Bolesławiec, Sparta Grabik i Piast Iłowa.

Wśród Młodzików (12-13 lat) najlepsza była również drużyna UKS Czarnych Żagań, kolejne miejsca zajęły Sprotavia Szprotawa, IFS Żary i Piast Iłowa.

Wśród najstarszych Trampkarzy (13-15 lat) zwyciężyli piłkarze Gryfu Gryfów Śląski przed Piastem Iłowa.

W niedzielę (24.04.) rywalizowali dorośli. Zgłosiło się 16 drużyn, które podzielono na dwie grupy. W grupie każdy grał z każdym i dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów. Grupa Brazylijczyków, znanych z gry w klubach w naszym regionie, zajęła miejsce trzecie jako RG/DG Brazil. Pokonali zespół Hoolinans 4:1. W finale drugi zespół brazylijski Rodzina RG pokonał Spartę Grabik również 4:1.
Napisz komentarz »