REKLAMA

Samorząd

Dyscyplinarka dla dyrektorki

Opublikowano 22 czerwca 2018, autor: jb

Anna Janus-Szymańska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Wymiarkach, została zwolniona dyscyplinarnie przez wójta Wojciecha Olszewskiego.

W ocenie wójta, przez brak podpisanego przez dyrektorkę zarządzenia, GOKiB nie może sprawnie funkcjonować i jest zadłużony. Dyrektorka jest na zwolnieniu macierzyńskim i nikt jej nie zastępuje.

– Pani dyrektor doprowadziła do sytuacji, w której GOKiB ma ponad 20 tys. zł zadłużenia, nieopłacone są składki ZUS pracowników i ich pensje od maja. Niezapłacone są podatki, umowy z faktur za imprezę z okazji Dnia Dziecka. Jedna z pracownic w tym czasie złożyła wypowiedzenie i nie miał go kto przyjąć – wymienia wójt.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 201

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »