REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Skatowane niemowlę

Opublikowano 22 czerwca 2018, autor: bj

Horror! Trzymiesięczny Natan miał krwotok po uszkodzeniu mózgu, siniaki. Wymiotował, był nieprzytomny. O jego pobicie prokuratura podejrzewa ojca. Chłopiec walczy o życie.

Niemowlę do Szpitala na Wyspie w Żarach trafiło w nocy z wtorku na środę (12 na 13.06.) Wymiotowało, co chwilę traciło przytomność.

– Stan dziecka był skrajnie ciężki. Została wykonana niezbędna diagnostyka. Nasze rozpoznanie skutkowało decyzją o natychmiastowym przekazaniu go transportem lotniczym do OIOM dziecięcego. – mówi Rafał Kołsut, ordynator oddziału dziecięcego żarskiego szpitala.

Na ciele chłopczyka były liczne ślady maltretowania. Lekarze byli tego pewni. Tak ciężko pobitego malutkiego dziecka w żarskim szpitalu nigdy nie widzieli.

– Zgłosiłem sprawę na prokuraturę. Zgodnie z procedurami, mamy taki obowiązek. W tej konkretnej sytuacji właśnie tak było – mówi doktor Kołsut.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 985

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. miriam 27 czerwca 2018 13:17 - Odpowiedź

    tragiczne

Napisz komentarz »