REKLAMA

Praca

Dla listonosza, budowlańca i na produkcji

Opublikowano 22 czerwca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Ofertę dla magazyniera i pomocników operatora maszyn ma firma „Sage Automotive Interiors Poland” w Żarach. Asystentka stomatologiczna znajdzie pracę w przychodni „Vita-Dent” w Żarach. Monterów izolacji przemysłowej zatrudni spółka „Megami Group” w Żarach. Dwóch listonoszy może zatrudnić poczta w Żarach. Aż 50 osób do pracy w żarskim „Saint Gobain” rekrutuje spółka „Audit Doradztwo Personalne” z Gorzowa Wielkopolskiego, firma poszukuje pracowników do prac prostych w przemyśle. Osobę do rozliczeń (fakturowanie, dokumentacja magazynowa i celna) zatrudni żarska firma „Barter”. Łącznie cztery osoby na stanowiska ds. rozliczeń, korespondencji i poświadczeń zatrudni ZUS w Żarach.

Dwie opiekunki do pomocy osobom starszym może zatrudnić Polski Czerwony Krzyż w Żaganiu.
W przedszkolu i w wojsku

Nauczyciela do pracy w szprotawskim przedszkolu rekrutuje Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”. Trzech betoniarzy może zatrudnić firma Piotra Dolata w Szprotawie. Referenta do pracy biurowej poszukuje 10 BKPanc w Świętoszowie. Ofertę dla magazynierów ma firma „Consalnet” z Wiechlic. Asystent i listonosz znajdą pracę także na poczcie w Łęknicy.

Powiatowe Urzędy Pracy w Żaganiu i w Żarach przygotowały spotkania  na temat możliwości pracy w wojsku. Wojkowa Komenda Uzupełnień prowadzi nabór do służby przygotowawczej, porozmawiać z jej przedstawicielami można w PUP w Żarach we wtorek (26.06.) od godz. 11:00, a w Żaganiu w środę (27.06.) od godz. 12:00. 
Napisz komentarz »