REKLAMA

Sport

Jeszcze mamy szansę!

Opublikowano 22 czerwca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Polacy, nic się nie stało! – mówili po przegranym meczu polskiej reprezentacji mieszkańcy Żagania, którzy oglądali mecz z Senegalem w Żagańskiej Strefie Kibica.

We wtorek, 19 czerwca, na 65-calowym telewizorze marki Manta żaganianie mogli obejrzeć mecz Polski z Senegalem, pierwszy w grupie naszej reprezentacji w Mistrzostwach Świata. Uzbrojeni w gwizdki, trąbki, szaliki, z twarzami pomalowanyna biało-czerwono, nie tracili nadziei, nawet gdy polscy piłkarze przegrywali już 0:2. 

Bartosz Hucał przyszedł na mecz z synem.

– Popełniliśmy koszmarne błędy w obronie, ale mimo porażki, ciągle wierzę, że Polska wyjdzie z grupy – powiedział B. Hucał. – Liczyłem, że po głupio straconej bramce w pierwszej połowie, w drugiej strzelimy co najmniej dwie i wygramy. A tak teraz będzie dużo trudniej o wyjście z grupy, tym bardziej, że na drodze mamy faworyzowaną Kolumbię i nieobliczalną Japonię.

– Wierzę, że nie wszystko jeszcze stracone i polscy piłkarze wywalczą awans do kolejnej fazy – dodał Krzysztof, który Polakom kibicował z synem Frankiem i córką Zosią.

– Nasi zafundowali nam koszmar. Zarówno w obronie, jak i ataku. Ciężko się to oglądało, ale wierzę, że jeszcze coś ugrają na tych mistrzostwach – dodał pan Grzegorz. – Fajnie, że miasto zorganizowało strefę kibica, szkoda tylko, że mecz trzeba było oglądać na tak małym telewizorze. Dużo lepiej oglądałoby się na kinowym projektorze.
Napisz komentarz »