REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Ratunku! Zniszczyli mi łazienkę!

Opublikowano 29 czerwca 2018, autor: mk

Państwo Krawczykowie z Żar właśnie wyremontowali sobie łazienkę. Niedługo jednak się z niej cieszyli.

Edward i Katarzyna Krawczyk z ul. Podchorążych mają nowego sąsiada, który postanowił zrobić remont. Nic w tym niezwykłego, sami niedawno odnowili swoją łazienkę. I właśnie o ich łazienkę poszło. Bo majstrzy, których wysłał do kamienicy Zarządca Wspólnot Mieszkaniowych „Twój Dom”, zdewastowali im świeżutko położone kafelki.

Pobite kafle, dziura w ścianie
Gdy Edward Krawczyk zobaczył demolkę po wizycie fachowców, oniemiał. Najpierw zadzwonił do „Twojego Domu”, a gdy nie doczekał się reakcji, zgłosił się do gazety „Regionalnej”.

Zadzwonili do mnie z „Twojego Domu” z prośbą, abym do mojego mieszkania wpuścił robotników, którzy podłączą wodę nowemu sąsiadowi nade mną – opowiedział nam pan Edward. – Oczywiście się zgodziłem. Pech chciał, że musiałem wyjść w tym czasie z domu. Gdy wróciłem po kilku godzinach, włos zjeżył mi się na głowie! – złościł się.

I miał ku temu powody. W nowo wyremontowanej łazience zastał pobite kafle, brudny sufit, dziurę w ścianie i totalny bałagan. A fachowcy z domu wyszli ukradkiem. Zostawili za sobą tylko ślady butów, odbite na zakurzonej podłodze.

Kto to naprawi?

– Krzątałam się po kuchni – opowiada pani Katarzyna, żona pana Edwarda. – Nawet nie słyszałam, kiedy sobie poszli. Wcześniej, jak weszłam do łazienki i zobaczyłam te kafle, to zapytałam, kto to naprawi. W odpowiedzi rzucili mi „na pewno nie my” – irytuje się kobieta.

Kiedy pan Edward wrócił do domu i zobaczył, jak wygląda jego łazienka, od razu zadzwonił do „Twojego Domu”.

– Powiedziałem, że mają godzinę, żeby się u mnie zjawić i wszystko naprawić, bo inaczej spotkamy się w sądzie. Mieli oddzwonić i mnie o wszystkim poinformować, jednak nie doczekałem się telefonu – zapewnia mężczyzna. Dlatego interwencji poszukał w redakcji.

Zapytaliśmy zarządcę, dlaczego zdemolowano łazienkę Krawczykom.

– W tym mieszkaniu wycięto rurę doprowadzającą wodę do następnego mieszkania – mówi Sabina Litwinowicz, prezes „Twojego Domu”.

Kiedy dziennikarz „Regionalnej” zjawił się w mieszkaniu państwa Krawczyków, pojawiła się w nim także przysłana przez „Twój Dom” ekipa, która miała naprawić szkody. I naprawiła.

 

Napisz komentarz »