REKLAMA

Samorząd

Czuję się, jakbym miała mniej lat

Opublikowano 15 czerwca 2018, autor: Norbert Królik

Z Lucyną Grzybowicz z Żar, radną miejską i szefową ZNP, w dniu jej 60 urodzin rozmawiamy o wymarzonym prezencie, życiu singla i żarskiej polityce.

„Regionalna”: Czego życzy pani sobie z okazji urodzin?
Lucyna Grzybowicz: Zdrowia i dobrej kondycji. Pozostałe rzeczy mam. Na 60 urodziny dostałam thermomix i piękną, czarną lodówkę, o której marzyłam odkąd wyremontowałam kuchnię 4 lata temu. Kupili mi ją w prezencie moi byli uczniowie. Byłam totalnie zaskoczona. Co do niej włożyć też jest, więc niczego mi nie brakuje.
Jak pani świętowała 60-tkę?
Imprezę dla przyjaciół zrobiłam w ulubionej żarskiej restauracji Cliff. Zaprosiłam 50 osób. To były najcudowniejsze urodziny w moim życiu. Nikt z zaproszonych gości mi nie odmówił. Bardzo mile byłam zaskoczona wizytą telewizji Regionalnej.
Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 729

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »