REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Pobił mnie sąsiad

Opublikowano 15 czerwca 2018, autor: bj

Chciał naciąć drewna na opał. Nie spodobało się to sąsiadowi. Nasłał na niego syna.

Mateusz rąbał drewno na opał.

– Mieszkamy przy torach. Dostaliśmy pozwolenie od leśniczego, że możemy ciąć – opowiada Mateusz Wolański z Lipinek Łużyckich. Miał zgodę na pocięcie i zabranie drewna pochodzącego z drzew wyciętych przez PKP. Na co dzień pracuje w Niemczech, więc za drewno zabrał się w weekend.

Nie spodobało się to sąsiadowi.

– Stwierdził, że ma obok działkę i że to on weźmie drewno, bo ma prawo. Groził, że naśle na mnie syna. Widziałem, że już było coś uskładane na polance, ale nawet tego nie ruszałem – opowiada pan Mateusz. Pogróżek nie słuchał. Wybrał się po drewno 26.05. – Poszedłem rano, do domu wróciłem ok. 10. Chwilę później przyszedł syn sąsiada. Wiem, że trenuje sztuki walki. Wyszedłem na korytarz, a ze mną moja 7-letnia córka Wiktoria – wspomina.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 256

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »