REKLAMA

Gospodarka

Musimy ścigać nieuczciwych pracowników

Opublikowano 15 czerwca 2018, autor: Norbert Królik

Mówi Krzysztof Raczkowski, prezes i właściciel żarskiej drukarni Chroma. – Nasze straty, przez nieuczciwe działania byłego pracownika, na dziś wynoszą 3 mln 800 tys. zł – przyznaje. Sprawa trafiła do prokuratury.

– Z dnia na dzień straciliśmy, wraz z odejściem pracownika, prawie wszystkich niemieckich klientów – mówi Tomasz Ostrowski, menadżer bezpieczeństwa w Chromie.
– Nasze straty, przez nieuczciwe działania byłego pracownika, na dziś wynoszą 3 mln 800 tys. zł – mówi Krzysztof Raczkowski, prezes i właściciel Chromy. I podkreśla, że to nie wymiar finansowy tej sprawy jest najważniejszy. – Dotkliwa jest utrata zaufania do pracowników – przyznaje K. Raczkowski.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 574

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »