REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Naturalnie piękna

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: Michalina Kozarowicz

Światła reflektorów, wybieg, najnowsze kreacje od najlepszych projektantów. Tak będzie wyglądała codzienność Wiktorii Bednarskiej, która właśnie dołączyła do grona modelek agencji United For Models.

Wiktoria Bednarska (17 l.) z Lisiej Góry (gm. Jasień) została modelką agencji United For Models z Warszawy. Przypomnijmy – agencja przeprowadziła casting w Żarach (31.03), gdzie na prowadzącym Tomaszu Lasku próbowało zrobić wrażenie ponad 30 osób. Udało się tylko Wiktorii.

Skromna dziewczyna

Kochana córka i siostra. Zawsze uśmiechnięta i pomocna. Tak najbliżsi opisują Wiktorię.

– Jestem uczennicą 1 klasy technikum hotelarskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Żarach. W castingu wystartowałam dzięki koleżance, która oznaczyła mnie pod postem z informacją o nim. Postanowiłam spróbować. To było spontaniczne – opowiada Wiktoria.

Sesja w Krakowie

Wiktoria ma za sobą pierwszą sesję fotograficzną w Krakowie.

– To było coś wspaniałego. Nie sądziłam się, że tak mi się to spodoba. To była moja pierwsza sesja, więc pani fotograf mi podpowiadała, jak powinnam stanąć, jaką zrobić minę. Wbrew pozorom praca w modelingu nie jest łatwa. Wiem, że czeka mnie wiele wyrzeczeń, ale bez ciężkiej pracy nie da się niczego osiągnąć

Wyzwanie: szpilki

– Jestem wysoka, mam 179 cm i nie chodziłam do tej pory w szpilkach. To dla mnie wyzwanie. Najlepiej czuję się w sportowym stroju. Ze szpilkami idzie mi jednak coraz lepiej. Naukę chodzenia na obcasach już zaczęłam, na razie w domu. W agencji stwierdzili, że idzie mi coraz lepiej, jestem coraz pewniejsza siebie

Naturalnie piękna

Wiktoria ma 179 cm wzrostu, niebieskie oczy i włosy w kolorze ciemnego blondu.

– W modzie teraz stawia się na naturalność i świeżość. Uważam, że to bardzo dobrze. Na co dzień nie przestrzegam żadnej diety. Wręcz bardzo lubię jeść. Nie unikam pizzy czy kebaba. Nie jestem też maniaczką ćwiczeń. Lubię pobiegać, ale to nie są regularne treningi.

Wielki świat

Wiktoria ma za sobą pierwszą sesję zdjęciową i wyjazdy do Warszawy i Krakowa.

– Na razie wszędzie jeżdżę z mamą Joanną, jednak mam młodsze rodzeństwo i mama nie będzie mogła zawsze ze mną jeździć. Podróżowanie bardzo mi się spodobało. W szkole też sobie poradzę, do matury jeszcze 3 lata i mam zielone światło ze strony dyrekcji szkoły, jeżeli będę pracowita i nie będę sobie robić zaległości. W agencji dowiedziałam się, że prawdziwie gorący okres zacznie się dopiero jesienią, a potem wiosną, kiedy będą odbywały się różne tygodnie mody.

Napisz komentarz »