REKLAMA

Praca

Dla kelnera,montera i do sprzątania

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

W Żarach Spółdzielnia Mieszkaniowa z ul. Wieniawskiego ma ofertę dla montera instalacji wodno-kanalizacyjnych. Konserwator z prawem jazdy kategorii B. potrzebny jest w Powiatowym Domu Dziecka w Żarach. Kasjer, sprzedawca znajdzie pracę w sklepie „U Czarnej” w Żarach. Łącznie dziesięć osób, jako monterów daszków przeciwsłonecznych, zgrzewaczy może zatrudnić Zakład „Or-Sat” w Żarach. Bank Spółdzielczy w Trzebielu do swojego oddziału w Żarach poszukuje informatyka. Mistrz zmiany m.in.do nadzoru wykonywanych napraw, potrzebny jest do PKS w Żarach. Technika dentystycznego może zatrudnić pracownia „Mar-Dent” w Żarach.

Piekarz, cukiernik i wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu do pracy na zastępstwo poszukuje referenta ds. księgowości. Pomocnik budowlany znajdzie pracę w firmie „Pillar” w Żaganiu. Szwaczka o pracę może pytać w żagańskiej firmie „Bartex”, która zatrudnić może aż czterdzieści osób. Recepcjonista potrzebny jest do żagańskiego hotelu „Willa Park”. Sprzątaczkę do biura zatrudni firma „Partner” w Żaganiu, ofertę dla osoby do sprzątania ma także żagańskie Przedsiębiorstwo „Adam”. Pomocnik cukiernika i cukiernik o pracę mogą pytać w piekarni „Amadeo” w Żaganiu.

Dwóch strażników działu ochrony potrzebnych jest do aresztu śledczego w Lubsku. Oddział Kasy Centrum w Lubsku poszukuje kierownika. Pracownik myjni samochodowej, który będzie także wykonywać prace porządkowe, potrzebny jest do kompleksu przy stacji paliw Orlen w Iłowej (przy zjeździe z byłej autostrady). Kucharz i pomoc kuchenna znajdą pracę w iłowskiej Rezydencji Janków. Referenta ds. wodociągowo – kanalizacyjnych zatrudnić może Samorządowy Zakład Komunalny w Niegosławicach. Stolarza poszukuje Zakład Stolarski Jacka Sokalskiego z Jasienia. Łącznie dziesięciu rozbieraczy, wykrawaczy mięsa potrzebnych jest do firmy „Efarm” w Gozdnicy. Pomocnik piekarza o pracę może pytać w Piekarni Zbigniewa Matląg w Zimnej Brzeźnicy.
Napisz komentarz »