REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Taka atrakcja!

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: bj

Dzieci bawiły się w najlepsze na dmuchanym zamku, gdy ktoś zaczął spuszczać z niego powietrze. Taka atrakcja czekała je z okazji Dnia Dziecka. Trzeba mieć wyobraźnię, żeby coś takiego wymyślić. I nie mieć za grosz rozsądku.

Wszystko działo się podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka (3.06.) w żarskim Rynku. Było tam wówczas mnóstwo ludzi, byli też pracownicy Ratusza i burmistrz Danuta Madej. Na tyłach Urzędu Miasta stały dmuchany zamek, z którego w pewnym momencie spuszczono powietrze. W tym czasie bawiło się na nim kilkoro dzieci. Nie wszystkie zdążyły zejść, zanim cała konstrukcja legła na ziemi.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 478

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »