REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Podpalenie czy samozapłon?

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Podszprotawskie składowisko odpadów znów w ogniu. Mieszkańcy mają dość, właściciel twierdzi, że to prowokacja i celowe podpalenie.

Przez Polskę przetacza się fala pożarów składowisk odpadów. Ogień nie ominął też podszprotawskich Kartowic. Na wysypisku śmieci przemysłowych wybuchł w sobotę, 2 czerwca, wczesnym rankiem.

– Ogromne kłęby dymu i smród. Paliła się pewnie cała tablica Mendelejewa, którą my musimy wdychać – żalił się „Regionalnej” szprotawianin Krzysztof Skiba, który od lat walczy o zamknięcie instalacji. – Tych pożarów na składowisku było już kilkanaście. I co najsmutniejsze, za ich gaszenie przez strażaków musimy płacić my, podatnicy!
W gaszeniu wzięło udział pięć zastępów strażaków.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 503

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »