REKLAMA

Samorząd

Dzieją się po prostu cyrki

Opublikowano 08 czerwca 2018, autor: bj

Wójt Leszek Mrożek cierpliwie siedział na krześle pod ścianą całą sesję Rady Miasta, by w końcu zostać dopuszczonym do głosu. Padły mocne słowa. Dogadać się nie udało.

Opłaty za ścieki dla mieszkańców wsi w gminie Żary były tematem dyskusji w żarskim Ratuszu. Od początku na sesji (30.05.) byli: Leszek Mrożek, wójt gminy Żary oraz kilkoro radnych, sołtysów, a także mieszkańców Mirostowic Dolnych. Przyszli nie tyle słuchać, co się wypowiedzieć, ale nie wiedzieli, czy to im się uda.

Ostatecznie zostali dopuszczeni do głosu.

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 737

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
komentarz »
  1. Ryszard 12 czerwca 2018 18:00 - Odpowiedź

    Widać, że w tej sprawie postępowanie Urzędu Miasta i spółki wodociągowej chyba jest bardzo nie w porządku. Możemy się różnić, ale szanujmy się wzjaemnie i szukajmy kompromisu. W tej sytuacji chyba takiego kompromisu nie chce Urząd Miasta i jego spółka.

Napisz komentarz »