REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Zabiła go maszyna

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: bj

Śmierć 20-letniego chłopaka wstrząsnęła sąsiadami. Do tragedii doszło podczas pracy w polu. Maszyna ucięła mu rękę, a noże sięgnęły do gardła. 20-latek był bez szans.

Wszystko zdarzyło się w piątkowe (25.05.) popołudnie, kilkanaście minut przed godz. 15. W Sieniawie Żarskiej. Za domem, na łące, gdzie 20-latek miał belować skoszone siano. Ale okazało się, że prasa do siana miała jakąś awarię albo się zablokowała. Prawdopodobnie chłopak chciał ją uruchomić. Nie odłączył jednak zasilania. Maszyna ruszyła, zanim zdążył wysunąć z jej wnętrza rękę.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 424

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »