REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Karma wraca

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: TR

Baner o takiej treści pojawił się na płocie firmy Mariusza Wrony, przy jasieńskiej obwodnicy, jako protest przeciwko ciągłym kontrolom nowo budowanej inwestycji.

Sprawa zaczęła się wraz z budową nowej siedziby firmy M. Wrony, która to inwestycja odcięła dotychczas używaną drogę dojazdową do stawów rybnych i domu ich właścicieli.

Konflikt angażuje władze Jasienia, policję i kolejne instytucje.

– Mamy dość tych kontroli. Mieliśmy tutaj siedem interwencji policji, urzędu skarbowego, inspekcji pracy i nadzoru budowlanego i to nie koniec. Dowodów nie mam, ale łącze te kontrole z naszą „sąsiadką”, a zawsze mówiłem, że „karma wraca”, czyli jak ktoś robi komuś coś na złość, to do niego to wróci. Dlatego w zeszły piątek powiesiłem taki baner. Może to da autorom donosów coś do myślenia. Chcemy spokojnie prowadzić firmę ? wskazał M. Wrona.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 260

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

 

 

 

 

Napisz komentarz »