REKLAMA

Praca

Kierowca i magazynier

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy.

Dwudziestu spawaczy do pracy w Żarach rekrutuje firma „Inspert” z Zielonej Góry. Dwóch kierowców samochodów dostawczych do tras w Unii Europejskiej poszukuje firma „MJM TSC Janiak” z Żar. Pokojowa potrzebna jest do żarskiego Hotelu „Chopin”. Komenda Powiatowa Policji w Żarach szuka dziesięciu policjantów. Firma „Moment” z Żar poszukuje magazyniera i kierowcy do pracy w hurtowni w Żaganiu. Operator ładowarki o pracę może pytać w firmie „Probet Dasag” w Żaganiu. Rekrutację prowadzi też hurtownia „Adam” w Żaganiu, która ma ofertę dla pięciu pomocników magazyniera, pięciu kierowców z prawem jazdy kat. B. i dwóch pracowników do rozbierania tuszek drobiowych.

W szkole i na poczcie

Palacz C.O. potrzebny jest do Przedszkola nr 3 w Lubsku. Powiatowy Dom Dziecka w Lubsku zatrudni psychologa i wychowawcę. Trzy szwaczki znajdą pracę w firmie „Martpol” w Szprotawie. Pracownik biurowy do obsługi klienta w dziale eksportu znajdzie pracę w firmie „Consalnet” w Wiechlicach. Referenta do opracowywania dokumentacji, rocznej analizy sprzętu oraz technika prac biurowych poszukuje 4. Regionalna Baza Logistyczna w Świętoszowie, a inspektor BHP potrzebny jest do 10. BKPanc. w Świętoszowie. Opiekunki szuka Dom Pomocy Społecznej w Miłowicach. Opiekunka osób starszych oraz sprzątaczka o pracę mogą pytać w domu „Akacjowa Zagroda” w Dobroszowie Wielkim. Listonosz jest potrzebny na terenie gminy Iłowa. Hotel „Dana” w Łęknicy szuka pomocy kuchennych, sprzątaczek i kelnerów.

Dla niepełnosprawnych
Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Trzech pracowników gospodarczych do pracy na terenie Żar rekrutuje firma „Poziom” z Zielonej Góry. Pracownik administracyjno-biurowy potrzebny jest do firmy Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami „M2” w Żarach. 
Napisz komentarz »