REKLAMA

Ludzie, wydarzenia, Samorząd

Motocykle i kobiety

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: TR

– Pan się zachowuje jak partyzant i robi, co chce, ale boli pana, że pana obecna partnerka kiedyś była partnerką jednego z Boxerów ? podsumował działania burmistrza Lubska Robert Kościk, prezydent Klubu Motocyklowego Boxer MC.

Klub motocyklowy Boxer MC odwołał tegoroczny zlot motocyklowy, który miał się odbyć w dniach 25-27 maja. O powodach odwołania pisaliśmy w artykule „Motocykle zaryczą, jak się zmieni władza”. Przelała się fala wzajemnych oskarżeń i krytyki pomiędzy klubem a burmistrzem Lubska i byłą dyrektor OSiR.

Dla kogo te stawki?

Na środowej (30.05.) sesji delegacja najstarszego lubskiego klubu motocyklowego raz jeszcze przyszła poinformować o powodach odwołania zlotu.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 424

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »