REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Śmierć przyszła nagle

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Justyna Bareła

Nie żyje Marek Goc (? 51 l.), prezes zarządu Gozdnickiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Zmarł nagle w czwartek, 24.05.

Leżał w żagańskim szpitalu. – Tata nie jechał tam z żadnym wyrokiem. Trochę słabo się czuł, miał przejść badania. Jego śmierć jest dla nas tak dużym szokiem. Zmarł nagle. Okazało się, że miał zator tętniczy – mówi jego syn Łukasz Goc.

W szoku są także jego współpracownicy.

– Marek, nawet w szpitalu cały czas był pod telefonem. Wszystkie prace nadzorował. Ja miałem mu robić zdjęcia i wysyłać przy każdej naprawie, awarii. Wiadomości wymienialiśmy ostatni raz w środę wieczorem. W czwartek czekałem na kolejnego SMS-a. Nie doczekałem się. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało – mówi Paweł Laskowski, pracownik oczyszczalni.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 370

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »