REKLAMA

Samorząd

Interesuje mnie fotel starosty

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Norbert Królik

O tym, kto będzie starostą, kto burmistrzem, a kto radnym powiatowym i miejskim, rozmawiamy z Olafem Napiórkowskim, wiceburmistrzem Żar.

Po jesiennych wyborach będzie pan dalej wiceburmistrzem Żar?

Nasze plany zweryfikują wybory. W mieście mam pod sobą około 20 jednostek. Bardzo dobrze współpracuje mi się z naszymi szkołami, przedszkolami, żłobkami, instytucjami kultury, MOSRiW-em. Życie pokaże, czy będą przede mną jakieś nowe wyzwania, aczkolwiek gdyby zostało tak, jak jest, byłbym zadowolony.

A może chce pan być starostą?

Jeżeli miałbym podjąć się jakiegoś zadania w starostwie, to tylko bycia starostą. Nie ukrywam, że pracowałem w powiecie 17 lat i te sprawy są mi bardzo bliskie. Znam wielu ludzi, problemy, których również jest wiele.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 922

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »