REKLAMA

Samorząd

Niewygodna dla burmistrza

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Wojewoda kolejny raz wytknął burmistrzowi Żagania łamanie przepisów – unieważnił jego zarządzenie o ogłoszeniu nowego konkursu na dyrektora Szkoły Podstaowej nr 2.

Przypomnijmy, ubiegłoroczny konkurs na szefa Dwójki wygrała Dorota Maćkowska, ale burmistrz unieważnił ten wybór komisji. Daniel Marchewka zarzucił, że w komisji konkursowej zasiadła osoba, którą dyrektorka ujęła w arkuszu organizacyjnym w trwającym właśnie roku szkolnym. Burmistrz uznał, że nauczycielka mogła kierować się prywatnym interesem, oddając głos na Maćkowską.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 360

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »