REKLAMA

Sport

Mistorzowie koła

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: mk

Wędkarze z koła nr 1 w Lubsku rywalizują o tytuł mistrza 2018 roku. W sobotę (26.05.) na ujściu Bobru w Raduszcu Starym rozegrali drugą turę zawodów spławikowych.

Mistrzem koła został Robert Kucharski, z wynikiem 6.340 g. Tytuł pierwszego wicemistrza zdobył Mateusz Borecki, drugim Wicemistrzem został Grzegorz Rutkowski.

Juniorzy, Oskar Bojkowski i Gabriel Kucharski, mając po dwóch turach po 3 punkty, tytuł mistrzowski rozstrzygnęli sumą wagi ryb. Minimalnie lepszy okazał się Oskar Bojkowski, który wyprzedził Gabriela Kucharskiego o 125 g. Trzecim był Marcin Ksiuk.

Walkę o czwarte miejsce w mistrzostwach stoczyli: Mikołaj Marciniak i Krzysztof Ksiuk, którzy po dwóch turach zgromadzili po 9 punktów. Wagą ryb na czwartym miejscu uplasował się najmłodszy zawodnik w mistrzostwach, M. Marciniak.

Zawody dla dzieci

A już w sobotę (2.06.) na zalewie „Karaś” w Lubsku odbędą się spławikowe zawody dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 15 lat. Potrwają od godz. 10.00 do 12.00. Zapisać można się w dniu zawodów, na łowisku, od godz. 8.00 do 8.30. Impreza rozpocznie się o 9.00.

 

Napisz komentarz »