REKLAMA

Aktualności, Samorząd

Szybka wrzutka i siusianko

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Żagańscy radni poczuli się szantażowani przez burmistrza. Poszło o uchwałę, którą Daniel Marchewka dorzucił do porządku obrad tuż przed sesją, na której sam się nie pojawił. Poszło też o pieniądze. Pomysł, by obciąć kasę gazetce „Kocham Żagań”, nie przeszedł.

Awantura rozpętała się o 119 tys. zł – na naprawę kanalizacji w rejonie żagańskiej strefy przemysłowej. Urzędnicy nie wiedzą, czemu kanalizacja się zapadła. Tak czy siak, musi zostać naprawiona, bo zostaną do niej podpięte nowe rury, odprowadzające deszczówkę z nowej drogi w uzbrajanej właśnie strefie.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 298

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »