REKLAMA

Sport

Porażka za porażką

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Piotr Piotrowski

Aż 10 goli stracili szprotawianie w trzech meczach ligowych. W ostatnim (26.05.) ulegli na własnym boisku Syrenie Zbąszynek 0:3.

W tym sezonie Sprotavia nie rozpieszcza swoich kibiców – na 14 spotkań zaledwie raz wygrała i aż 6 przegrała. Ostatnie dwa tygodnie to już fatalna passa – trzy ligowe porażki i aż 10 straconych goli. W sobotę, 26 maja, wydawało się, że ósma w tabeli Syrena Zbąszynek jest w ich zasięgu. O ile pierwsza połowa to twarda gra i kilka okazji na zdobycie gola, o tyle w drugiej do bramki trafiali tylko goście. Skończyło się 0:3 po golach Dawida Koppenhagena, Bartosza Kubasia i Bartosza Jóźwiaka.

 – Walki zawodnikom nie można odmówić. Widać jednak, że zaczyna brakować im sił. Obecnie grają co trzy dni – tłumaczył po meczu zawodników prezes Sprotavii, Dariusz Marciniak. – Do tego dochodzi kontuzja najlepszego snajpera, Bartka Olejniczaka.

Na szczęście, słabe mecze na własnym boisku szprotawianie nadrobili udanymi występami na wyjazdach. To właśnie dzięki punktom, jakie zdobyli u rywali, utrzymali się w IV lidze.
Napisz komentarz »