REKLAMA

Samorząd

Pół miliona na nagrody

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: Justyna Bareła

Ponad 570 tysięcy złotych otrzymali urzędnicy w naszym regionie z okazji Dnia Samorządowca (27.05.). Nagrody dla swoich pracowników przyznali starostowie, burmistrzowie i wójtowie.

Największy gest miał starosta żarski Janusz Dudojć. Dla swoich pracowników na nagrody przeznaczył 200 tys. 6 zł.

– Dostało je 93 pracowników starostwa. Nagrody były przyznawane w zależności od zaangażowania i zajmowanego stanowiska, średnio wysokość nagrody to 1 tys. 500 zł – mówi Anna Balcewicz, naczelnik wydziału finansowo-budżetowego starostwa.

– Nie wiem, jak pieniądze zostały podzielone przez kierowników. Ja przekazałem po prostu 200 tys. zł. Skoro pieniądze są, to nigdy ich pracownikom nie żałowałem. To jest docenienie ich pracy – przyznaje starosta. W trakcie obecnej kadencji właśnie w starostwie wydano najwięcej na nagrody. Łącznie dla urzędników popłynęło ponad 600 tys. zł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 381

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »