REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Syna nam nikt nie zwróci

Opublikowano 01 czerwca 2018, autor: bj

16-letni Paweł zmarł. Miał krwiaka i obrzęk mózgu, do tego krwawienie śródczaszkowe. Na tomografię głowy w szpitalu czekał dobę. Wcześniej płukali mu żołądek, bo podejrzewali, że wziął narkotyki.

O nieumyślane narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia prokuratura oskarża ordynatora oddziału intensywnej terapii i anestezjologii Szpitala na Wyspie w Żarach. Pierwsza rozprawa odbyła się w żarskim sądzie 23.05. Oskarżycielem jest Prokuratura Regionalna w Poznaniu.

Chodzi o śmierć Pawła Bobka (?16 l.), który 23.11.2012 r. zasłabł w szkole (był wówczas uczniem Technikum Mechanicznego w Zespole Szkół Samochodowych w Żarach). Został przewieziony do żarskiego szpitala, potem do wojewódzkiego w Zielonej Górze. Tam po 4 dniach zmarł.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 346

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »