REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wymachiwał bronią w pociągu?

Opublikowano 25 maja 2018, autor: Piotr Piotrowski

8 lat grozi 24-letniemu mieszkańcowi Żagania, który miał wymachiwać pistoletem w szynobusie relacji Wrocław – Zielona Góra. – Znalazłem go na budowie, nikomu nie chciałem zrobić krzywdy – zapewnia w rozmowie z „Regionalną” Marcin.

Mężczyzna jechał (18.05) szynobusem z Wrocławia, z pracy na budowie. O tym, że dziwnie się zachowuje, jeden z podróżnych poinformował policję. Gdy pociąg dojeżdżał do stacji w Zielonej Górze, 24-latek zaczął wymachiwać pistoletem gazowym w kierunku pasażerów.

– Uzbrojony mężczyzna był kompletnie pijany. Miał we krwi ponad 1,6 promila alkoholu – informuje kom. Małgorzata Barska z KMP w Zielonej Górze. – Na widok policjantów na peronie młody mężczyzna zaczął uciekać, wymachując pistoletem i wykrzykując niezrozumiałe słowa. W pewnym momencie rzucił pistoletem w odjeżdżający pociąg i położył się na peronie. Miał też kastet. Trafił do policyjnego aresztu, a pistolet został przekazany biegłemu rusznikarzowi.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub zdobądź dostęp do wszystkich treści płatnych na 7 dni.
Liczba słów ukrytego tekstu: 226

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »