REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Wyciągnął pistolet i mówił, że nas pozabija

Opublikowano 18 maja 2018, autor: Norbert Królik

Dramatyczne sceny rozegrały się w żarskim parku przy ul. Podwale we wtorek (15.05). – Przyłożył mi pistolet do głowy. Mówił, że nas pozabija – opowiada Karolina Lipska z Żar.

17-letnia Patrycja i 20-letnia Karolina siedziały na ławce w parku przy ul. Podwale na wysokości ul. Cichej. Było po godzinie 21.

– W pewnym momencie podeszło do nas dwóch nieznajomych mężczyzn. Zaczęli nas zagadywać. Gdy im odpowiedziałam, że chcemy ze sobą porozmawiać i żeby nam nie przeszkadzali, jeden z nich wyciągnął pistolet i powiedział, że nie po to jeździł na wojny do Iraku, żebyśmy teraz nie miały do niego szacunku – opowiada K. Lipska.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 297

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »