REKLAMA

Ludzie, wydarzenia

Ojca nam zabili!

Opublikowano 18 maja 2018, autor: bj

Kazimierz Grzelak († 71 l.) spadł z noszy, gdy kierowca wysuwał je z karetki. Upadł na bruk. Wszystko widzieli jego żona i syn. Dwa dni później zmarł.

Wszystko działo się 6.03.2017 r., około południa. Żona i syn pana Kazimierza przypadkiem stali przy samochodzie obok sądu, gdy za płotem, przed oddział wewnętrzny szpitala, podjechała karetka. Nie mieli pojęcia, kogo wiozła. Najpierw wysiadł z niej jeden pacjent, potem wyjęli kolejnego na wózku. A na końcu nosze.

– Mężczyzna, taki duży, szarpnął je do siebie mocno, nerwowo. I one od razu spadły na bok. Widziałam dokładnie, bo w naszą stronę – wspomina ze łzami w oczach wdowa, Danuta Grzelak z Żar.

W przykrytym prześcieradłem mężczyźnie na noszach rozpoznała swojego męża. Zaczęła strasznie krzyczeć do syna: „Grzesiu, ojca nam zabili”.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 378

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.
Napisz komentarz »