REKLAMA

Praca

W banku, na poczcie i w lesie

Opublikowano 18 maja 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Dwaj lakiernicy proszkowi potrzebni są do firmy „Malar” w Żarach. Łącznie siedmiu kasjerów, sprzedawców znajdzie pracę w żarskim „Kauflandzie”. Sprzedawca potrzebny jest też do sklepu „House” w Żarach. Ofertę dla dwóch spawaczy ma firma Kowalstwo Artystyczne Daniela Kurdyka w Żarach.

W żagańskim oddziale banku PKO BP jest praca dla technika biurowego. Pracownika socjalnego może zatrudnić Ośrodek Pomocy Społecznej z Żagania. Trzech pracowników fizycznych, pomocnika pilarza może zatrudnić firma „Zwyż-Dźwig” z Żagania. Sprzedawca, kasjer potrzebny jest do sklepu „Biurotex” w Żaganiu. Łącznie sześć osób do obsługi pralni na terenie obozowym Karliki rekrutuje firma „Rekord Hale Namiotowe” z Wrocławia. W Żaganiu w firmie „Gawimex”pracę znajdzie osoba do rozładunku i załadunku mebli.

 

Nauczyciel i budowlaniec

Osoba na stanowisko do rozliczeń i ekspedycji, listonosz i asystent usług pocztowych (do obsługi klienta) potrzebni są na poczcie w Lubsku, osoba do obsługi potrzebna jest także na poczcie w Jasieniu.  Wychowawcę i psychologa może zatrudnić Powiatowy Dom Dziecka w Lubsku.

Pomocnik budowlany o pracę może pytać w firmie Ciesielstwo-Dekarstwo Roberta Semczyszyna w Starej Wodzie.Trzy osoby jako pracownicy fizyczni, pomocnicy stolarza znajdą pracę w firmie „Kadrew Usługi Stolarskie” z Tomaszowa. Pięciu pracowników leśnych może zatrudnić firma „Laspol” z Gozdnicy. Mechanik do demontażu części samochodowych potrzebny jest w firmie „Brech-Ciap” w Henrykowie. Trzy osoby może zatrudnić Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Henrykowie, gdzie potrzebni są: nauczyciel przedmiotów zawodowych z zakresu  techniki rolniczej, nauczyciel przedmiotów zawodowych i bibliotekarz.

Łącznie po dziesięciu ślusarzy, spawaczy, rekrutuje agencja „APS Profit Polska” ze Szczecina do pracy w Jasieniu.

Napisz komentarz »