REKLAMA

Praca

W biurze i na budowie

Opublikowano 11 maja 2018, autor: Justyna Bareła

Sprawdź aktualne oferty pracy w regionie.

Pracownika biurowego zatrudni firma „Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami M2” w Żarach. Księgowy znajdzie pracę w żarskim Zespole Szkół Budowlanych. Kasjerzy, sprzedawcy potrzebni są do sklepów „Dino” w Żarach i Tuplicach. Po dwóch spawaczy i monterów konstrukcji zatrudni firma „Metal- House” w Żarach. W żarskim ZUS-ie trzy osoby mogą starać się o pracę na stanowiska ds. opracowania decyzji i korespondencji.

Żagańska firma „Tandem” ma ofertę dla kierownika budowy oraz czterech operatorów koparko-ładowarki. Piekarz znajdzie pracę w żagańskiej piekarni „Amadeo”.

 

Robotnik i kierownik

Sprzedawca potrzebny jest do stacji paliw „Orlen” przy ul. Przemysłowej w Lubsku. Pracownik myjni znajdzie pracę w „Myjni – Wulkanizacji” W.B. Gotlib w Lubsku. Pomocnika budowlanego zatrudni firma „Tomdach” z Lubska. Elektromechanika i sprzedawcy w dziale handlowym szukają w lubskich „Łużyckich Pralinach”. Pracownika biurowego ze znajomością języka niemieckiego, kierownika, brygadzistę, montera konstrukcji stalowych, kontrolerów jakości, spawaczy, tokarzy, szlifierzy i malarzy proszkowych zatrudni firma „Oskar” z Lubska. Pracownik magazynowy znajdzie pracę w lubskiej „Magnolii”.

Robotnika budowlanego szuka firma Instalatorstwo Sanitarne i CO oraz Usługi Budowlane Władysława Grono ze Szprotawy. W Iłowej dwie osoby znajdą pracę przy malowaniu i pakowaniu zniczy w firmie „Vitrocolor”. Kelnerzy i pomoce kuchenne potrzebne są do Hotelu – Restauracji „Dana” w Łęknicy. Sprzedawca o pracę może pytać w sklepie „Od i do” w Brodach.

 

Dla niepełnosprawnych

Są także oferty dla osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Łącznie pięć salowych i dwie osoby do sprzątania w 105. Szpitalu Wojskowym w Żarach oraz dwie osoby do sprzątania w Łęknicy rekrutuje firma „Sanpro Consulting BPO” z Wrocławia. Pięciu pracowników do ochrony na terenie Żar poszukuje firma „Skarem” ze Stalowej Woli.

Napisz komentarz »