REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Miłość w Zakopanem

Opublikowano 11 maja 2018, autor: Piotr Piotrowski

Dzieli ich 10 lat i 500 km. Żagański radny i góralka spod Zakopanego pokazali niedowiarkom, że prawdziwa miłość zniesie wszystkie przeszkody – w majówkę powiedzieli sobie „tak”.

Miejski radny z Żagania, Jacek Kwarciński (32 l.) i Klaudia (22 l.) poznali się podczas zbiorów truskawek w Belgii, trzy lata temu. On pracował tam już od pewnego czasu, ona – licealistka z Tatr – przyjechała dorobić na wakacje.

– Poznaliśmy się może w mało romantycznych okolicznościach, ale wystarczających, aby po tych trzech latach móc powiedzieć sobie „tak”  ? opowiada Jacek. – Kiedy poznałem Klaudię, starałem się być blisko, pomóc jej.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 256

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »