REKLAMA

Aktualności, Ludzie, wydarzenia

Mercedes roztrzaskał się o drzewo

Opublikowano 04 maja 2018, autor: bj

Jeden był uwięziony w samochodzie, drugi wypadł z auta, leżał w kałuży krwi. Taki widok zastali strażacy wezwani do wypadku.

Jechali we dwóch. Dochodziła godz. 3 w nocy z soboty na niedzielę (28/29.04.). Pędzili po wąskiej brukowanej kocimi łbami drodze pomiędzy Lipskiem Żarskim a Jaryszowem (gm. Jasień). Starym mercedesem, który nie był nawet dopuszczony do ruchu. Na aucie przypięli tablice rejestracyjne od innego samochodu. Nieoficjalnie wiadomo, że jechali bez pasów. Nie mieli przy sobie żadnych dokumentów. Kierowca, 22-letni mieszkaniec Grabika, stracił panowanie nad kierownicą.

 

Żeby przeczytać więcej, kup gazetę „Regionalną” lub dostęp do wszystkich treści płatnych.
Liczba słów ukrytego tekstu: 267

Kup gazetę w kiosku

ten artykuł znajduje
się w numerze
Cena gazety: 3,00 zł brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.GRR
na numer: 79068
Cena sms: 11,07 zł brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 5 zł brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:


UWAGA! Otrzymany kod jest ważny przez 7 dni i odblokowuje wszystkie płatne treści.

Wykupując dostęp do treści płatnych zgadasz się na przetwarzanie danych w celu wygenerowania kodu. Administratorem danych jest właściciel portalu regionalna.pl - „REGIONALNA SPÓŁKA CYWILNA” Spółka Cywilna Monika Rabe-Prokopczyk, Anna Rabe z siedzibą przy ul. Broni Pancernej 6, 68-200 Żary.
Operatorem płatności SMS jest CTM Mobiltek, właściciel serwisu Smartpay.pl. Usługa dostępna w sieciach T-mobile, Orange, Plus GSM, Play, Heyah, Sami Swoi. Regulamin usług SMS dostępny na stronie smartpay.pl. Reklamacje można składać pod https://smartpay.pl/complaint.

 

Napisz komentarz »